megvesz LPA1020-251KL BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±10% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.394" Dia x 0.787" L (10.00mm x 20.00mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | LPA |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 18 Weeks |
| Gyártási szám: | LPA1020-251KL |
| induktivitás: | 250µH |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Frekvencia - teszt: | 1kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | - |
| Bővített leírás: | 250µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 500 mOhm Max Axial |
| Leírás: | FIXED IND 250UH 800MA 500 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 500 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 800mA |