megvesz LP3964EMP-2.5 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 2.5V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | Up to 7V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.24V @ 800mA |
| Szállító eszközcsomag: | SOT-223-5 |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | TO-261-5, TO-261AB |
| Más nevek: | LP3964EMP-2.5TR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LP3964EMP-2.5 |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 800mA SOT-223-5 |
| Leírás: | IC REG LDO 2.5V 0.8A SOT223-5 |
| Aktuális - kimenet: | 800mA |
| Áram - határérték (perc): | 1.2A |