megvesz LMR16030SDDA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 0.8V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 50V |
| Feszültség - bemenet (perc): | 4.3V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 60V |
| topológia: | Buck |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SO PowerPad |
| Sorozat: | SIMPLE SWITCHER® |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Más nevek: | 296-44514-5 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LMR16030SDDA |
| Funkció: | Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 200kHz ~ 2.5MHz |
| Bővített leírás: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 3A 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Leírás: | IC REG BUCK ADJ 3A 8SOPWRPD |
| Aktuális - kimenet: | 3A |
| Email: | [email protected] |