megvesz LMP91051MT/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Digitális: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültségellátás, analóg: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Szállító eszközcsomag: | 14-TSSOP |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény (Watt): | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Csatornák száma: | 1 |
| Bitek száma: | - |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LMP91051MT/NOPB |
| Bővített leírás: | 1 Channel AFE 14-TSSOP |
| Leírás: | IC AFE INTERFACE NDIR 14TSSOP |
| Email: | [email protected] |