megvesz LMP2231AMA/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 1.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 10µV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SOIC |
| Elfordulási arány: | 0.058 V/µs |
| Sorozat: | LMP®, PowerWise® |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Más nevek: | *LMP2231AMA *LMP2231AMA/NOPB LMP2231AMA LMP2231AMA-ND LMP2231AMANOPB |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LMP2231AMA/NOPB |
| Nyereség sávszélesség termék: | 130kHz |
| Bővített leírás: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC |
| Leírás: | IC OPAMP GP 130KHZ RRO 8SOIC |
| Jelenlegi - ellátás: | 10µA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 30mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 0.02pA |
| Erősítő típusa: | General Purpose |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |