megvesz LMK00725PWR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Szállító eszközcsomag: | 20-TSSOP |
|---|---|
| Sorozat: | * |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LMK00725PWR |
| Bővített leírás: | Clock IC 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Leírás: | DIFFERENTIAL-TO-3.3V LVPECL FANO |
| Email: | [email protected] |