megvesz LMH6611MK/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 11 V, ±1.35 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 74µV |
| Szállító eszközcsomag: | TSOT-23-6 |
| Elfordulási arány: | 460 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Más nevek: | 296-41441-2 LMH6611MK LMH6611MK-ND LMH6611MK/NOPB-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LMH6611MK/NOPB |
| Nyereség sávszélesség termék: | 135MHz |
| Bővített leírás: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-23-6 |
| Leírás: | IC OPAMP GP 135MHZ RRO 6SOT |
| Jelenlegi - ellátás: | 3.3mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 120mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 6.5µA |
| Erősítő típusa: | General Purpose |
| -3db sávszélesség: | 365MHz |
| Email: | [email protected] |