megvesz LMH6560MT/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 3 V ~ 10 V, ±1.5 V ~ 5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 2mV |
| Szállító eszközcsomag: | 14-TSSOP |
| Elfordulási arány: | 3100 V/µs |
| Sorozat: | LMH® |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Kimeneti típus: | - |
| Más nevek: | *LMH6560MT *LMH6560MT/NOPB LMH6560MT LMH6560MT-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 4 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LMH6560MT/NOPB |
| Bővített leírás: | Buffer Amplifier 4 Circuit 14-TSSOP |
| Leírás: | IC OPAMP BUFFER 680MHZ 14TSSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 46mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 74mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 5µA |
| Erősítő típusa: | Buffer |
| -3db sávszélesség: | 680MHz |
| Email: | [email protected] |