megvesz LM9072SX BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 5V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 6 V ~ 27 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | - |
| Szállító eszközcsomag: | TO-263-9 |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | TO-263-10 (9 Leads + Tab) |
| Más nevek: | *LM9072SX |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | LM9072SX |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 5V 350mA, 80mA TO-263-9 |
| Leírás: | IC REG LDO 5V 0.35/80MA TO263-9 |
| Aktuális - kimenet: | 350mA, 80mA |
| Áram - határérték (perc): | - |
| Email: | [email protected] |