megvesz LM4855LQ/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.6 V ~ 5 V |
|---|---|
| típus: | Class AB |
| Szállító eszközcsomag: | 24-WQFN (4x5) |
| Sorozat: | Boomer® |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| Más nevek: | 296-36623-2 LM4855LQ LM4855LQ/NOPBTR LM4855LQ/NOPBTR-ND LM4855LQNOPB LM4855LQNOPBTR LM4855LQNOPBTR-ND LM4855LQTR LM4855LQTR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 1.5W x 1 @ 4 Ohms; 115mW x 2 @ 32 Ohms |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM4855LQ/NOPB |
| Jellemzők: | Depop, Mute, Shutdown, SPI, Thermal Protection, Volume Control |
| Bővített leírás: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones Class AB 24-WQFN (4x5) |
| Leírás: | IC AMP AUDIO PWR 1.5W MONO 24QFN |
| Email: | [email protected] |