megvesz LM4850MT/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Class AB |
| Szállító eszközcsomag: | 14-TSSOP |
| Sorozat: | Boomer® |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Kimeneti típus: | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| Más nevek: | *LM4850MT *LM4850MT/NOPB LM4850MT LM4850MT-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 1.9W x 1 @ 3 Ohm; 300mW x 2 @ 8 Ohm |
| Gyártási szám: | LM4850MT/NOPB |
| Jellemzők: | Depop, Shutdown, Thermal Protection |
| Bővített leírás: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones Class AB 14-TSSOP |
| Leírás: | IC AMP AUDIO PWR 1.9W AB 14TSSOP |
| Email: | [email protected] |