megvesz LM4040DIM3-10.0 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 10V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | - |
| Feszültség - bemenet: | - |
| Tolerancia: | ±1% |
| Hőmérsékleti együttható: | 150ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | SOT-23-3 |
| Sorozat: | - |
| Referencia típus: | Shunt |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Kimeneti típus: | Fixed |
| Más nevek: | LM4040DIM3-10.0TR LM4040DIM3100 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Zaj - 10 Hz és 10 kHz között: | 180µVrms |
| Zaj - 0,1 Hz és 10 Hz között: | - |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LM4040DIM3-10.0 |
| Bővített leírás: | Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-3 |
| Leírás: | IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 |
| Jelenlegi - ellátás: | - |
| Aktuális - kimenet: | 15mA |