megvesz LM3500TL-21/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Min): | 2.7V |
|---|---|
| Feszültségellátás (Max): | 7V |
| Feszültség - kimenet: | 21V |
| típus: | DC DC Regulator |
| topológia: | Step-Up (Boost) |
| Szállító eszközcsomag: | 8-uSMD |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-WFBGA |
| Más nevek: | LM3500TL-21 LM3500TL-21/NOPBTR LM3500TL-21TR LM3500TL-21TR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LM3500TL-21/NOPB |
| Belső kapcsoló (k): | Yes |
| Frekvencia: | 1MHz |
| Bővített leírás: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 640mA (Switch) 8-uSMD |
| dimming: | - |
| Leírás: | IC LED DRIVER RGLTR 640MA 8USMD |
| Áram - kimenet / csatorna: | 640mA (Switch) |