megvesz LM3480IM3X-15 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 15V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | Up to 30V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.9V @ 100mA |
| Szállító eszközcsomag: | SOT-23-3 |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Más nevek: | LM3480IM3X-15TR LM3480IM3X15 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LM3480IM3X-15 |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 15V 100mA SOT-23-3 |
| Leírás: | IC REG LDO 15V 0.1A SOT23-3 |
| Aktuális - kimenet: | 100mA |