megvesz LM3466TA/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Min): | 6V |
|---|---|
| Feszültségellátás (Max): | 70V |
| Feszültség - kimenet: | - |
| típus: | Linear |
| topológia: | - |
| Szállító eszközcsomag: | TO-220-7 |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-220-7 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM3466TA/NOPB |
| Belső kapcsoló (k): | Yes |
| Frekvencia: | - |
| Bővített leírás: | LED Driver IC 1 Output Linear 1.5A (Switch) TO-220-7 |
| dimming: | - |
| Leírás: | IC LED DRIVER LIN 1.5A TO220-7 |
| Áram - kimenet / csatorna: | 1.5A (Switch) |
| Alkalmazások: | Lighting |
| Email: | [email protected] |