megvesz LM3434SQX/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Min): | 3V |
|---|---|
| Feszültségellátás (Max): | 5.8V |
| Feszültség - kimenet: | - |
| típus: | DC DC Controller |
| topológia: | Step-Down (Buck) |
| Szállító eszközcsomag: | 24-WQFN (4x4) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM3434SQX/NOPB |
| Belső kapcsoló (k): | No |
| Frekvencia: | 1MHz |
| Bővített leírás: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller Step-Down (Buck) PWM Dimming 24-WQFN (4x4) |
| dimming: | PWM |
| Leírás: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 24WQFN |
| Áram - kimenet / csatorna: | - |
| Alkalmazások: | - |
| Email: | [email protected] |