megvesz LM2990S-12 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | -12V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | Down to -26V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.6V @ 1A |
| Szállító eszközcsomag: | DDPAK/TO-263-3 |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Negative Fixed |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Más nevek: | LM2990S12 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | LM2990S-12 |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed Output -12V 1.8A DDPAK/TO-263-3 |
| Leírás: | IC REG LDO -12V 1.8A DDPAK |
| Aktuális - kimenet: | 1.8A |
| Áram - határérték (perc): | - |
| Email: | [email protected] |