megvesz LM2937ET-10 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 10V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | Up to 26V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 1V @ 500mA |
| Szállító eszközcsomag: | TO-220-3 |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-220-3 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LM2937ET-10 |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 10V 500mA TO-220-3 |
| Leírás: | IC REG LDO 10V 0.5A TO220-3 |
| Aktuális - kimenet: | 500mA |
| Áram - határérték (perc): | - |
| Email: | [email protected] |