megvesz LM2907N-8/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Frequency to Voltage |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 8-PDIP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Más nevek: | *LM2907N-8/NOPB LM2907N8NOPB |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM2907N-8/NOPB |
| Linearitás: | ±0.3% |
| Teljes skála: | - |
| Frekvencia - Max: | 10kHz |
| Bővített leírás: | Frequency to Voltage Converter IC 10kHz ±0.3% 8-PDIP |
| Leírás: | IC CONVERTER FREQ TO VOLT 8-DIP |
| Email: | [email protected] |