megvesz LM25066PSQ/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.9 V ~ 17 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 24-WQFN (4x5) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Más nevek: | 296-40161-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LM25066PSQ/NOPB |
| Bővített leírás: | Base Station-Networking Line Cards, Servers PMIC 24-WQFN (4x5) |
| Leírás: | IC POWER MANAGEMENT 24WQFN |
| Jelenlegi - ellátás: | 5.8mA |
| Alkalmazások: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| Email: | [email protected] |