megvesz LD29300P2M15 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.5V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2.5 V ~ 14 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | - |
| Szállító eszközcsomag: | P2PAK-4 |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LD29300P2M15 |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 3A P2PAK-4 |
| Leírás: | IC REG LDO 1.5V 3A P2PAK-4 |
| Aktuális - kimenet: | 3A |