megvesz LD1086D2T12 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 12V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | Up to 30V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 1.3V @ 1.5A |
| Szállító eszközcsomag: | D2PAK |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LD1086D2T12 |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 1.5A D2PAK |
| Leírás: | IC REG LDO 12V 1.5A D2PAK |
| Aktuális - kimenet: | 1.5A |