megvesz L6610D BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.2 V ~ 7 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | - |
| Szállító eszközcsomag: | 24-SO |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | L6610D |
| Bővített leírás: | Power Supply Controller Programmable Housekeeping Controller 24-SO |
| Leírás: | IC CTRLR HOUSEKEEPING BCD 24SOIC |
| Jelenlegi - ellátás: | 5mA |
| Alkalmazások: | Programmable Housekeeping Controller |
| Email: | [email protected] |