megvesz L50J50RE BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±5% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±260ppm/°C |
| Méret / dimenzió: | 0.563" Dia x 4.000" L (14.30mm x 101.60mm) |
| Sorozat: | 270 |
| Ellenállás (ohm): | 50 |
| Teljesítmény (Watt): | 50W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Tubular |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 350°C |
| Felszerelési funkció: | Brackets (not included) |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | L50J50RE |
| Lead Stílus: | Solder Lugs |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Hibázási ráta: | - |
| Leírás: | RES CHAS MNT 50 OHM 5% 50W |