megvesz L100J75K BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±5% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±260ppm/°C |
| Méret / dimenzió: | 0.752" Dia x 6.500" L (19.10mm x 165.10mm) |
| Sorozat: | 270 |
| Ellenállás (ohm): | 75k |
| Teljesítmény (Watt): | 100W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Tubular |
| Más nevek: | OHL100J75K OHL100J75K-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 350°C |
| Gyártási szám: | L100J75K |
| Hibázási ráta: | - |
| Leírás: | RES CHAS MNT 75K OHM 5% 100W |