megvesz KNF21100C65DA3TS BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - névleges: | 25V |
|---|---|
| értékek: | C = 65pF |
| típus: | Low Pass |
| Technológia: | LC |
| Méret / dimenzió: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sorozat: | KNF, Kyocera |
| Ellenállás - csatorna (ohm): | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| Más nevek: | 1253-1077-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -25°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | - |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | KNF21100C65DA3TS |
| Magasság: | 0.037" (0.95mm) |
| Szűrési rendelés: | - |
| Bővített leírás: | LC EMI Filter Low Pass C = 65pF 150mA 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| ESD védelem: | No |
| Leírás: | FILTER LC 65PF 100MHZ SMD |
| Jelenlegi: | 150mA |
| Központ / Cutoff Frequency: | 100MHz (Cutoff) |
| Csillapítási érték: | 20dB @ 450MHz ~ 950MHz |
| Alkalmazások: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |