megvesz ISC1210SYR12M BYCHPS-vel
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | 1210 |
| Méret / dimenzió: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 25.2MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 1210 (3225 Metric) |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Gyártási szám: | ISC1210SYR12M |
| induktivitás: | 120nH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.095" (2.41mm) |
| Frekvencia - teszt: | 25.2MHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 500MHz |
| Bővített leírás: | 120nH Shielded Wirewound Inductor 630mA 200 mOhm Max 1210 (3225 Metric) |
| Leírás: | FIXED IND 120NH 630MA 200 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 200 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 630mA |