megvesz IQ82C55A96 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 44-MQFP (10x10) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 44-QFP |
| Kimeneti típus: | Open Drain |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| I / O szám: | 24 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| Gyártási szám: | IQ82C55A96 |
| Megszakítási kimenet: | No |
| Felület: | Parallel |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | I/O Expander 24 Parallel 44-MQFP (10x10) |
| Leírás: | IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP |
| Áram - Kimeneti forrás / Sink: | 2.5mA |