megvesz HPF480D20 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 48 ~ 660 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 4.5 ~ 32VDC |
| Kiválasztási stílus: | Screw Terminal |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Sorozat: | HPF |
| Relé típus: | Relay |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Module |
| Kimeneti típus: | AC, Zero Cross |
| Helyzetellenállás (Max): | - |
| Szerelési típus: | DIN Rail |
| Gyártási szám: | HPF480D20 |
| Load Current: | 30A |
| Bővített leírás: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Leírás: | RELAY SSR 20A 480VAC AC OUT DIN |
| Áramkör: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |