megvesz HM50-271KLF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | - |
|---|---|
| Tolerancia: | ±10% |
| Szállító eszközcsomag: | Axial |
| Méret / dimenzió: | 0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | HM50 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | - |
| Gyártási szám: | HM50-271KLF |
| induktivitás: | 270µH |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Frekvencia - teszt: | 1kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | - |
| Bővített leírás: | 270µH Unshielded Inductor 670mA 557 mOhm Max Axial |
| Leírás: | FIXED IND 270UH 670MA 557 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 557 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 670mA |
| Aktuális - telítettség: | 770mA |
| Email: | [email protected] |