megvesz HM11-51301LF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±25% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.370" Dia (9.50mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | HM11 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | - |
| Gyártási szám: | HM11-51301LF |
| induktivitás: | 2µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Frekvencia - teszt: | 10kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | - |
| Bővített leírás: | 2µH Unshielded Wirewound Inductor 19.5A 1.9 mOhm Max Radial |
| Leírás: | FIXED IND 2UH 19.5A 1.9 MOHM TH |
| DC ellenállás (DCR): | 1.9 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 19.5A |
| Aktuális - telítettség: | 25A |
| Email: | [email protected] |