megvesz HFA3127RZ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Collector Emitter Breakdown (Max): | 12V |
|---|---|
| Tranzisztor típusú: | 5 NPN |
| Szállító eszközcsomag: | 16-QFN (3x3) |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény - Max: | 150mW |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | 175°C (TJ) |
| Zaj kép (dB Typ @ f): | 3.5dB @ 1GHz |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | HFA3127RZ |
| Nyereség: | - |
| Frekvencia - Átmenet: | 8GHz |
| Bővített leírás: | RF Transistor 5 NPN 12V 65mA 8GHz 150mW Surface Mount 16-QFN (3x3) |
| Leírás: | IC TRANS ARRAY 5X NPN 16-QFN |
| DC áramerősség (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 40 @ 10mA, 2V |
| Áram - kollektor (Ic) (Max): | 65mA |
| Email: | [email protected] |