megvesz HD60125-10 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 48 ~ 660 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 3 ~ 32VDC |
| Kiválasztási stílus: | Screw Terminal |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Sorozat: | HD60 |
| Relé típus: | Relay |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Hockey Puck |
| Kimeneti típus: | AC |
| Más nevek: | CC2074 HD60125-10-ND |
| Helyzetellenállás (Max): | - |
| Szerelési típus: | Chassis Mount or Panel Mount |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 3 Weeks |
| Gyártási szám: | HD60125-10 |
| Load Current: | 125A |
| Bővített leírás: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Leírás: | RELAY SSR 125A 600VAC AC OUT PNL |