megvesz HA1-2420-2 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | ±12 V ~ 15 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 2mV |
| Szállító eszközcsomag: | 14-CERDIP |
| Elfordulási arány: | 5 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Kimeneti típus: | - |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | HA1-2420-2 |
| Nyereség sávszélesség termék: | 2.5MHz |
| Bővített leírás: | Sample and Hold Amplifier 1 Circuit 14-CERDIP |
| Leírás: | IC OPAMP SMPL HLD 2.5MHZ 14CDIP |
| Jelenlegi - ellátás: | 3.5mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 15mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 40nA |
| Erősítő típusa: | Sample and Hold |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |