GNR45DHZ
GNR45DHZ
Cikkszám:
GNR45DHZ
Gyártó:
Crydom
Leírás:
RELAY SSR 45A W/HEATSINK DC IN
Ólommentes állapot / RoHS állapot:
Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség:
12295 Pieces
Adatlap:
GNR45DHZ.pdf
Bevezetés
megvesz GNR45DHZ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
Műszaki adatok
Feszültség - terhelés:48 ~ 600 V
Feszültség - bemenet:4 ~ 32VDC
Kiválasztási stílus:Screw Terminal
Szállító eszközcsomag:-
Sorozat:GNR
Relé típus:Relay
Csomagolás:Bulk
Csomagolás / tok:Module
Kimeneti típus:AC, Zero Cross
Más nevek:646-1024
Helyzetellenállás (Max):-
Szerelési típus:DIN Rail
Nedvességérzékenységi szint (MSL):1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje:3 Weeks
Gyártási szám:GNR45DHZ
Load Current:45A
Bővített leírás:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module
Leírás:RELAY SSR 45A W/HEATSINK DC IN