megvesz GNR35DHR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 48 ~ 600 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 4 ~ 32VDC |
| Kiválasztási stílus: | Screw Terminal |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Sorozat: | GNR |
| Relé típus: | Relay |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Module |
| Kimeneti típus: | AC |
| Helyzetellenállás (Max): | - |
| Szerelési típus: | DIN Rail |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 3 Weeks |
| Gyártási szám: | GNR35DHR |
| Load Current: | 35A |
| Bővített leírás: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Leírás: | SSR GNR 45MM 480VAC |