megvesz G2-2A03-ST BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 0 ~ 15 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 1.2VDC |
| Kiválasztási stílus: | Gull Wing |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SMD |
| Sorozat: | G2 |
| Relé típus: | Relay |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Kimeneti típus: | AC, DC |
| Más nevek: | CC1315 G2-2A03-ST-ND |
| Helyzetellenállás (Max): | 8 Ohm |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | G2-2A03-ST |
| Load Current: | 250mA |
| Bővített leírás: | Solid State Relay DPST (2 Form A) 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Leírás: | RELAY SSR DPST 250MA 8 PIN SMD |
| Áramkör: | DPST (2 Form A) |
| Email: | [email protected] |