megvesz FL3K2 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | - |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 27000V (27kV) |
| Méret / dimenzió: | 0.750" Dia x 23.00" L (19.05mm x 584.20mm) |
| Sorozat: | Edison™, FL |
| Válaszidő: | Fast |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Fuse Link |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Olvadás I²t: | - |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 7 Weeks |
| Gyártási szám: | FL3K2 |
| Biztosíték típusa: | Fuse Link |
| Jellemzők: | - |
| Leírás: | FUSE LINK EDISON TYPE K 2A RB 23 |
| Jelenlegi értékelés: | 2A |
| Osztály: | - |
| Megszakító kapacitás @ Névleges feszültség: | - |
| Engedélyek: | - |
| Alkalmazások: | Transformer Protection |
| Email: | [email protected] |