megvesz FK8V03040L BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 1.12mA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technológia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Szállító eszközcsomag: | WMini8-F1 |
| Sorozat: | - |
| RDS bekapcsolva (Max) @ Id, Vgs: | 10 mOhm @ 5A, 10V |
| Teljesítményleadás (Max): | 1W (Ta) |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-SMD, Flat Lead |
| Más nevek: | FK8V03040LTR |
| Üzemi hőmérséklet: | 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | FK8V03040L |
| Bemeneti kapacitás (Ciss) (Max) @ Vds: | 750pF @ 10V |
| Kapu töltés (Qg) (Max) @ Vgs: | 7.2nC @ 4.5V |
| FET típus: | N-Channel |
| FET funkció: | - |
| Bővített leírás: | N-Channel 33V 10A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount WMini8-F1 |
| Hajtás feszültség (Max Rds bekapcsolva, Min Rds bekapcsolva): | 4.5V, 10V |
| Leeresztés a forrásfeszültséghez (Vdss): | 33V |
| Leírás: | MOSFET N CH 33V 10A WMINI8-F1 |
| Áram - Folyamatos leeresztés (Id) @ 25 ° C: | 10A (Ta) |
| Email: | [email protected] |