megvesz F20J12K5 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±5% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±260ppm/°C |
| Méret / dimenzió: | 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm) |
| Sorozat: | Stackohm® 250 |
| Ellenállás (ohm): | 12.5k |
| Teljesítmény (Watt): | 20W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Flat Oval |
| Más nevek: | OHF20J12K5 OHF20J12K5-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 350°C |
| Felszerelési funkció: | Flange Braces, Right Angle |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | F20J12K5 |
| Lead Stílus: | Solder Lugs |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.375" (9.53mm) |
| Jellemzők: | - |
| Hibázási ráta: | - |
| Leírás: | RES CHAS MNT 12.5K OHM 5% 20W |