megvesz F1892HD1000 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kikapcsolt állapot: | 1000V |
|---|---|
| Feszültség - Kapumozgató (Vgt) (Max): | 3V |
| Szerkezet: | Series Connection - SCR/Diode |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Module |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| SCR, diódák száma: | 1 SCR, 1 Diode |
| Szerelési típus: | Chassis Mount |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | F1892HD1000 |
| Bővített leírás: | SCR Module 1000V 90A (DC) Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module |
| Leírás: | MODULE SCR/DIODE 90A 380VAC |
| Áram - Állapot (It (RMS)) (Max): | 90A (DC) |
| Aktuális - Nem Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 1950A @ 60Hz |
| Aktuális - Kapu trigger (Igt) (Max): | 150mA |