megvesz F1857D600 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | 1.4V @ 165A |
|---|---|
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max): | 600V |
| Szállító eszközcsomag: | Module |
| Sebesség: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Module |
| Szerelési típus: | Chassis Mount |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | F1857D600 |
| Bővített leírás: | Diode Standard 600V 55A (DC) Chassis Mount Module |
| Diódatípus: | Standard |
| Leírás: | DIODE MODULE 600V 55A |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | - |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io): | 55A (DC) |