megvesz ESD-R-14A BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Round |
|---|---|
| Sorozat: | ESD-R |
| Értékelések: | - |
| Külső dimenzió: | 0.591" Dia (15.00mm) |
| Más nevek: | 399-10870 |
| Szerelési típus: | Free Hanging |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag: | MnZn |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 18 Weeks |
| Gyártási szám: | ESD-R-14A |
| Hossz: | 0.138" (3.50mm) |
| Belső dimenzió: | 0.244" Dia (6.20mm) |
| Impedancia @ Frekvencia: | - |
| Bővített leírás: | Solid Free Hanging Ferrite Core ID 0.244" Dia (6.20mm) OD 0.591" Dia (15.00mm) Length 0.138" (3.50mm) |
| Tervezés: | Solid |
| Leírás: | FERRITE CORE SOLID 6.2MM |
| Email: | [email protected] |