megvesz ERZ-C40CK751W BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Varisztor feszültség (típus): | 750V |
|---|---|
| Varisztor feszültség (perc): | 645V |
| Varisztor feszültség (Max): | 825V |
| Sorozat: | ZNR® |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Disc 40mm, Formed Tabs |
| Más nevek: | ERZ-C40CK751B ERZC40CK751B ERZC40CK751W P7176 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Chassis Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximális DC Volts: | 615VDC |
| Maximális váltakozó áramú feszültség: | 460VAC |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 17 Weeks |
| Gyártási szám: | ERZ-C40CK751W |
| Energia: | 625J |
| Leírás: | VARISTOR 750V 30A DISC 40MM |
| Jelenlegi - túlfeszültség: | 30A |
| Kapacitás @ Frekvencia: | - |
| Email: | [email protected] |