megvesz ELF-25F109A BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | - |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | - |
| Méret / dimenzió: | 1.102" L x 0.984" W (28.00mm x 25.00mm) |
| Sorozat: | F |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Vertical, 4 PC Pin |
| Más nevek: | ELF25F109A PLK1055 |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| Sorok száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | ELF-25F109A |
| Induktivitás @ Frekvencia: | - |
| Impedancia @ Frekvencia: | - |
| Magasság (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| Szűrő típusa: | - |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 528 mOhm (Typ) |
| Leírás: | COMMON MODE CHOKE 900MA 2LN TH |
| DC ellenállás (DCR) (Max): | 528 mOhm (Typ) |
| Áramlási érték (max.): | 900mA |