megvesz ELF-24V070A BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | - |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | - |
| Méret / dimenzió: | 1.457" L x 0.945" W (37.00mm x 24.00mm) |
| Sorozat: | V |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Vertical, 4 PC Pin |
| Más nevek: | ELF24V070A PLK1132 |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| Sorok száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | ELF-24V070A |
| Induktivitás @ Frekvencia: | - |
| Impedancia @ Frekvencia: | - |
| Magasság (Max): | 1.673" (42.50mm) |
| Szűrő típusa: | - |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 7A DCR 16 mOhm (Typ) |
| Leírás: | COMMON MODE CHOKE 7A 2LN TH |
| DC ellenállás (DCR) (Max): | 16 mOhm (Typ) |
| Áramlási érték (max.): | 7A |
| Engedélyek: | - |
| Email: | [email protected] |