megvesz ELF-21N027A BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | - |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm) |
| Sorozat: | N |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Vertical, 4 PC Pin |
| Más nevek: | ELF21N027A PLK1202 |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| Sorok száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | ELF-21N027A |
| Induktivitás @ Frekvencia: | - |
| Impedancia @ Frekvencia: | - |
| Magasság (Max): | 1.181" (30.00mm) |
| Szűrő típusa: | - |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.7A DCR 82 mOhm (Typ) |
| Leírás: | COMMON MODE CHOKE 2.7A 2LN TH |
| DC ellenállás (DCR) (Max): | 82 mOhm (Typ) |
| Áramlási érték (max.): | 2.7A |
| Engedélyek: | - |
| Email: | [email protected] |