megvesz EEU-FC0J331SH BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 6.3V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q200, FC |
| Ripple Current: | 188.5mA @ 120Hz |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Tape & Box (TB) |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Más nevek: | EEUFC0J331SH EEUFC0J331SH-ND Q4645391 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 14 Weeks |
| Gyártási szám: | EEU-FC0J331SH |
| Élettartam @ Hőm.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedancia: | 350 mOhm |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.441" (11.20mm) |
| Bővített leírás: | 330µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL |
| Kapacitancia: | 330µF |