megvesz EEE-HBE470UAP BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 25V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Méret / dimenzió: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q200, HB |
| Ripple Current: | 65mA @ 120Hz |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can - SMD |
| Más nevek: | EEEHBE470UAP PCE4794TR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 18 Weeks |
| Gyártási szám: | EEE-HBE470UAP |
| Élettartam @ Hőm.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | - |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.228" (5.80mm) |
| Bővített leírás: | 47µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD |
| Kapacitancia: | 47µF |