megvesz EEE-FC1E220P BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 25V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Méret / dimenzió: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q200, FC |
| Ripple Current: | 105mA @ 120Hz |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can - SMD |
| Más nevek: | EEEFC1E220P PCE4004TR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 18 Weeks |
| Gyártási szám: | EEE-FC1E220P |
| Élettartam @ Hőm.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | - |
| Impedancia: | 1 Ohm |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.213" (5.40mm) |
| Bővített leírás: | 22µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD |
| Kapacitancia: | 22µF |